Наші переваги

Модельний ряд:
Дизайнери, маркетологи та менеджера по продажах дуже делікатно підходили до вибору модельного ряду компанії « Арбор Древ». Вивчали ринок України, вивчали світовий ринок меблів, звертали увагу на побажання кінцевих клієнтів та створити неперевершену колекцію. Універсальність наших меблів, поєднання тканини, скла та дерева, зробить вашу оселю затишною, а сон комфортним.

Деревина:
Наші меблі виготовленні з меблевого щита порід сосна та бук, котре являється частиною власного виробництва. Технологічний процес заготівлі пиловника, розпиловки на дошку, сушіння в сушильних камерах та склеювання щита контролюється технологами з багатолітнім досвідом у сфері деревообробки. Отож «Арбор Древ» несе відповідальність за якість меблевого щита, у власному продукті!
Клей, марки D3 та D4, котрий ми використовуємо у виробництві меблевого щита –
фінської компанії “ KIILTO”, котра розробляє та виготовляє продукцію у Фінляндії відповідно до потреб клієнтів, а також відповідно до вимог щодо захисту навколишнього середовища та безпеки.

Лакування:
Основним напрямком лакофарбового цеху «Арбор Древ» створити покриття не тільки для захисту дерева від зовнішніх впливів, для нас також дуже важливе кінцевий вигляд виробу, котрий отримає наш дорогий клієнт. Виробництво компанії використовує найкращі лакофарбові матеріали та дуже дорогу затратну послідовну технологію їх нанесення.
Що ми отримуємо в кінцевому варіанті? Ми отримуємо результат при якому чудово видно неповторну текстуру і не втрачено відчуття від дотику до дерева !!! Ця непроста технологія нанесення покриття разом з високоякісними лакофарбовими матеріалами від одного з кращих у світі виробників, концерну “Sherwin-Williams”, дозволяє нам не тільки зберегти природний малюнок волокон деревини, а й гідно захистити меблеві елементи від зовнішніх факторів. Збережена достатня стійкість до подряпин і навіть дуже сильні пошкодження легко піддаються реставрації !

Пакування :
Наша продукція різними шляхами потрапляє до наших роздрібних клієнтів : через оптовий склад, магазини торгових центрів, службами доставок (Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес, Автолюкс, SAT), тому якісна упаковка – це одне з основних критеріїв нашого.
П’ятишаровий гофрований картон марки П-31 дає можливість виконати поставлене завдання. Забезпечує цілісність виробу.
При отриманні нашої продукції зверніть увагу на цілісність пакування!!!

Кошик

Все буде Україна

Sidebar